Antibikhiyal-313

بیخیالی تو این عصر داغ بیخیالی!؟ممنوع!

Antibikhiyal-313

بیخیالی تو این عصر داغ بیخیالی!؟ممنوع!

Antibikhiyal-313

شرط عشق،"جنون"است...ما که ماندیم؛مجنون نبودیم...!
-------------------------------------------------------
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام خدا.اومدم اگه کم گذاشتم...اگه کم کاری کردم...حالا بجنبمو یه کم هم برا اون آخریه...اونی که وعده دادی...اونی که وجودیت و موجودیت این توپ خاکی برا خاطر نازنین اونه کار کنم.بی ارزشه ...ولی سپردم خودمو اینجارو دست خودت... یا علی
*التماس دعای فرج*
پ.ن:کربلا ظهور امامی بود که به خاک و خون کشیده شد؛
حق بدهیم که خدا اینقدر محافظه کار شود!
پ.ن: آه از این یوسف که من در پیرهن گم کرده ام..!
--------------------------------------
هزاران وادی غم را به یک نازت خریدارم

بناز ای گل که من هردم به یادت سجده بگذارم

اگر ساقی همش باقی بنوشاند می نابی

از آن من روی گردانم که در دل من تورا دارم
==============
کشتۀ اشک‌ها

امام حسین (علیه‌ السلام):

أنَا قَتِیلُ الْعَبْرَةِ, لا یَذکُرُنِی مُؤمِنٌ إلَّا اسْتَعبَرَ.

من کشتۀ اشکم و هیچ مؤمنی
مرا یاد نمی‌‌کند مگر آن‌که
اشک‌هایش جاری می‌شود.

I am the murdered of tears, so whenever
believer mentions me,
he sheds tears.
أمالی الصدوق، ص 137

آخرین نظرات
پیوندها

نامه آقای شریعتمداری به رئیس جمهور(92/12/18)

جناب آقای دکتر روحانی!رئیس جمهور محترم،لطفا به آنچه در پی می آید توجه فرمائید!

«اعتقاد به خدا مربوط به انسان های عصر توحش است.انسانی که هنوز شاید غار نشینی را هم کشف نکرده بود.مذهب مقوله انسان سال2000نیست زلزله و سیل وآتشفشان است و خیال میکند یک قدرت هست که اینهارا ایجاد می کند...»!

«حتی آدم هایی مثل ابن سینا یا ابوریحان بیرونی هم با آن ذهن خردگرا و ذهن ریاضی شان،درباره مذهب مزخرفات را قرقره می کنند»!

«داستان حضرت عباس و شجاعت های او را شیخ عباس قمی از شاهنامه دزدیده است.حضرت عباس وجود خارجی نداشته»!

«عیسی مسیح هم دروغ است.این داستان را امپراطوری روم برای استفاده از بردگان و گلادیاتورها،سرهم کرده و...»!

جناب آقای روحانی!با شنیدن  و خواندن جملات فوق چه احساسی به حضرتعالی دست میدهد؟!...حالا اگر بشنوید وزارت ارشاد تحت مسئولیت و مدیریت جنابعالی در پی تقدیر و تجلیل از گوینده و نویسنده این سخنان است به عنوان یک شخصیت روحانی که لباس پیامبر خدا(ص)را بر تن دارید،چه واکنشی از خود نشان خواهید داد؟ و باز هم بخوانید!

آن آقای دیگر در نوشته های منتشر شده خود،زشت ترین و مشمئز کننده ترین اهانت ها را نسبت به اسلام،سازمان انقلاب و ساحت مقدس حضرت امام(ره)روا داشته است.عضو شورای به اصطلاح مقاومت منافقین بوده است و دست هایی آلوده به خون پاک جوانان مسلمان و پاکباخته این مرز و بوم دارد ... .

می نویسد:

«مسئولان جمهوری اسلامی،جلادان خونریز هستند و طرفداران این رژیم لمپن و حشرات الارض می باشند»!...«هیچ قشر و گروهی از مردم ایران را نمی توان یاد کرد که از پیامدهای فاجعه بار انقلاب در امان مانده باشند»!...«پس از مرگ بر سر مزارم بنوازید و می بنوشید و برقصید»! و ... آیا آقای رئیس جمهور محترم،این آقا را شایسته تقدیر می دانند؟! و بازنشر آثار توقیف شده وی را نشانه پاسداشت آزادی! و به یقین نه!نمونه ای از کاربرد بینش و منش دولت«اعتدال» تلقی می فرمایند؟!

جناب حجت الاسلام والمسلمین آقای روحانی!حضرتعالی با آموزه های اسلامی غریبه نیستید و از مبانی فقهی باخبرید تا آنجاکه به عضویت مجلس خبرگان در آمده اید.آیا از نگاه و نظر شما حکم الهی قصاص غیر انسانی است؟ و یا بقول خداوند تبارک و تعالی منشا و عامل،حیات است؟!

خودتان«سرهنگ»نیستید! که ای کاش بودید و از این افتخار بزرگ در جمهوری اسلامی ایران محروم نبودید ولی حقوقدان که هستید؛بنابراین بعید است ندانید امروزه کشورهایی که در آنها حکم اعدام از سیستم حقوقی حذف شده است،با افزایش پرشتاب جنایت قتل روبرو هستند و حقوقدانان برجسته امروز دنیا بر این باورند که نفی کنندگان حکم قصاص،برخلاف تظاهر به انسان دوستی ،میان قاتل و مقتول،به دفاع از قاتل برخاسته اند،روزنامه توقیف شده مورد اشاره حضرتعالی،حکم الهی و انسانی قصاص را غیر انسانی معرفی کرده بود و توقیف آن با استناد به قوانین جاری صورت پذیرفته است.

کجای این اقدام،غیرقانونی و ضدآزادی!و در تقابل با مشی«اعتدال»است؟فرموده اید چرا باید کارکنان روزنامه توقیف شده بیکار شوند!که باید به عرض مبارک رساند،گردانندگان روزنامه توقیف شده،در روزنامه های اجاره ای دیگر به کار مشغولند و حتی سردبیر آن به عضویت هیئت داوران جشنواره ای درآمده است که جنابعالی دیروز در مراسم اختتامیه آن سخنرانی فرموده بودید.

 


منبع:سایت فرهنگ نیوز(البته این خبر حذف شده)

جناب آقای روحانی،آیا حضرتعالی یک عمر-به حق-از ولایت امیرالمومنین(ع)دفاع نفرموده اید؟ و برای تبیین علمی ولایت آن حضرت که تنها راه ادامه اسلام ناب محمدی(ص)بوده است و جمهوری اسلامی ایران  در طول آن شکل گرفته و امروزه پرچم اسلام ناب را در جهان برافراشته است،تلاش نکرده اید؟پاسخ به این سوال به یقین مثبت است.

بنابراین چرا باید از توقیف قانونی روزنامه ای که ولایت مولای متقیان را نفی کرده و آب به آسیاب وهابیون انگلیسی نژاد و سلفی ها و تکفیری های صهیونیست مآب ریخته است نگران شده و ابرو در هم بکشید؟!

جناب آقای رئیس جمهور!در سخنرانی دیروز خود گلایه کرده اید که چرا اجازه نمیدهند روزنامه های موافق دولت هم از آزادی و امنیت برخوردار باشند؟! که باید پرسید؛آیا دولت حضرتعالی احکام اسلامی را غیر انسانی میداند؟! ویا ولایت حضرت امیرالمومنین را نفی می کند؟!اگر پاسخ منفی است- که منفی است- چرا روزنامه هایی که دست به این اقدامات ناشایسته و غیر قانونی زده اند را روزنامه های موافق و همراه دولت می دانید؟! و اگر غیر انسانی نامیدن احکام اسلامی و نفی ولایت امیرالمونین(ع) را همراهی و همسویی با بینش و منش دولت اعتدال نمی دانید- که نباید بدانید- چرا از توقیف روزنامه های یادشده ابراز نگرانی می کنید؟! و این تناقض آشکار را چگونه توضیح داده و توجیه می فرمائید؟!

و اما ،غیر از این دو روزنامه هتاک که متاسفانه آنهارا حامی دولت معرفی کرده اید،کدام روزنامه حامی دولت دیگری را میتوانید آدرس بدهید که در فعالیت خود با کمترین مانعی روبرو شده باشد؟! فقط یم نیم نگاهی به عرصه کنونی مطبوعات بیندازید. روزنامه ها ونشریات حامی دولت ما-نه خود شما- به تعداد فراوان مشغول فعالبت هستند و برخی از آنها،باسوء استفاده از فضای آزاد کشور ماموریت دیکته شده دشمنان بیرونی و فتنه گران آمریکایی-اسرائیلی را دنبال می کنند.آیا غیر از این است؟!

دولت محترم اعتدال! در حالی که از روزنامه های اهانت کننده به اسلام و انقلاب و امام(ره) حمایت می کند و توقیف آنهارا بر نمی تابد!تاب و تحمل کمترین انتقاد نسبت به عملکرد دولت را ندارد و روزنامه ها و نشریات منتقد دولت را توقیف کرده و یا به دادگاه می کشاند.

جناب آقای روحانی!دیروز در مراسم اختتامیه جشنواره مطبوعات به آقای«ف.ص» با عنوان پیشکسوت مطبوعات جایزه دادید.ایشان از گردانندگان اصلی مجله"زن روز"در دوران طاغوت بود که بعید است از ابنذال این مجله در آن دوران بی خبر باشید. ایشان در سال های اخیر تامین کننده برنامه های شبکه دولتی فارسی زبان و ضد ایرانی بی بی سی بود و... آقای رئیس جمهور، دیروز همکاران مورد اعتماد حضرتعالی با معرفی وی به عنوان پیشکسوت روزنامه نگاری، از خادمان شبکه دولتی انگلیس و مروجان ابتذال فرهنگی تقدیر کردند. آن هم نه از طرف خودشان بلکه به دست شما یعنی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران!

رئیس جمهور محترم!آنچه در محدوده این نوشته آمده است فقط مشتی از خروارها و اندکی از بسیارهاست.

و اما،سوابق شناخته شده جنابعالی جای کمترین تردیدی نمی گذارد که نمیتوانید با آنچه در این عرصه اتفاق افتاده و می افتد- و فقط به چند نمونه از آن اشاره شد- موافق باشید،بار دیگر به جملات نقل شده در صدر این نوشته نگاه کنید به یقین، خشم براسته از غیرت دینی لرزه بر اندامتان خواهد انداخت!

وزیر ارشاد دولت شما نیز شخصیت شناخته شده ای است و بی گمان نمی تواند با بسیاری از آنچه در حوزه مسئولیت ایشان اتفاق افتاده است،موافق باشد.پس چرا چنین است؟!

علت را باید از یکسو در کم اطلاعی- ودر مواردی-بی اطلاعی ایشان نسبت به عرصه فرهنگ و هنر و از سوی دیگر،اعتماد وی به برخی از افراد بدسابقه و به کارگیری آنان در سیاست های پیرامونی وزارتخانه تحت مسئولیت ایشان جستجو کرد.افرادی که ظاهرا در حاشیه هستند ولی در بزنگاه ها،متن را رقم میزنند.


نظرات  (۲)

  October 21, 20&0wgt;Wo9. So there is a difference in being a copy editor and a professional proofreader? I thought that a copy editor was a proofreader! What's the difference? If you have the time to answer.
Very soon this web site will be famous among all blogging
and site-building people, due to it's pleasant content
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">